Odevy 

Útulný nadmerný sveter s okrúhlym krkom

„Saténová sukňa so živočíšnou potlačou dokonale dopĺňa nadýchaný sveter a vytvára moderný ležérny vzhľad. Pás môže byť zviazaný s vreckom na opasok cez sveter a čierne mokasíny môžu byť vybrané ako topánky. Obraz bude doplnený hnedou sedlovou taškou.“

Description:

Trend pre nadmerné veľkosti je milovaný mnohými, takže voľný sveter sa stal dôležitou základnou vecou šatníka. Svetre-nadrozmerné perfektne padne na ľubovoľnú postavu. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní. Tkanina dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude vyhorieť a nezmizne.Mäkká a načechraná hromada je príjemná na dotyk, Tento sveter bude pohodlný aj v najchladnejšom počasí.

Podrobnosti o produkte:

  • Vlastná značka (Rusko, Petrohrad);
  • Musíte mať pre každodenné šatník;
  • Béžová-univerzálna základná farba;
  • Klasický okrúhly krk.

Zloženie: 50% akryl, 50% nylon-vhodný pre citlivú pokožku.

Obrázok:

  • Na modeli, ktorý je zobrazený na tejto fotografii, Veľkosť Jedna veľkosť, parametre 84 /63 /87, výška 170 cm.

Vzhľad je doplnený semišovými topánkami s akcentovanou blokovou pätou.

Veľkosť: Jedna veľkosť.

Nadmerný sveter získal právo byť relevantný počas lenivej nákupnej promenády v sobotu ráno, na okraji módnych prehliadok av romantickom rande. Dlho prežívajte éru nemotornej postmoderny, ktorá poslala do zabudnutia všetky staré pravidlá a zákony kombinácií. Koľko a aké nadmerné svetre stojí, aby ste si mohli užiť „útulný čas“? Samozrejme, je na vás, aby ste sa rozhodli, ale bolo by pekné získať aspoň základné tri.

Súvisiace príspevky