Odevy 

Univerzálny pletené mini šaty s tlačidlo ukončenia

Description:

„Na párty kombinujte šaty s ultramódnou nadmernou koženou košeľou a vysokými topánkami vo vojenskom štýle. Pre pohodlnú príležitostnú sadu pridajte široký pás, kozácké topánky a kabát v modernej kontrole.“

Laconické pletené šaty sú aktuálnou základňou, ktorá sa ľahko zapadne do vášho každodenného šatníka. Tvarový strih zdôrazňuje ženskú siluetu a univerzálna čierna farba je kombinovaná s oblečením a topánkami v akomkoľvek rozsahu. Pomocou spony môžete nastaviť hĺbku výstrihu a zdôrazniť oblasť štiepenia.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Pletené šaty-SS ‚ 20 catwalk trend od MSGM, Bottega Veneta a Michael Kors ukazuje;
  • Univerzálna čierna farba;
  • Vybavený strih zdôrazňuje siluetu;
  • Pomocou spony môžete zvýrazniť oblasť štiepenia.

Zloženie: 51% modálne, 45% nylon, 4% viskóza-odolný, odolný proti opotrebeniu, príjemný na dotyk zmiešaný materiál.

Obrázok:

Na veľkosti modelu Jedna veľkosť, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Doplnenie: ZÁKLADNÉ VLNENÉ double-BREASTED KABÁT OREZANIE, tonálne OPASOK, IZOLOVANÉ VYSOKÉ TOPÁNKY S rovnou PODRÁŽKOU, VŠESTRANNÝ TRÉNER Z HLADKEJ FAUX kožené S VYMENITEĽNÉ OPASKY, KOŽENÉ TOPÁNKY NA VYSOKEJ PLATFORME.

Ponúkame modely slávnych európskych značiek za nízku cenu. Môžete ľahko vyzdvihnúť lacné šaty, ktoré sa stanú jednou z vašich obľúbených položiek šatníka. Modely, ktoré ponúkame, nestrácajú význam už niekoľko rokov. Pletené dámske šaty ako mladé dievčatá, tak aj zrelé ženy. To nie je prekvapujúce!

Modely z tenkého a hustého úpletu sú univerzálne a praktické. Ľahké šaty sú ideálne pre horúce letá. Pletené oblečenie je priedušné a rýchlo schne. Ani pri extrémnom horúčave nepocítite nepohodlie. Hrubé šaty možno nosiť mimo sezónu alebo v zime. Takéto výrobky dokonale zadržiavajú teplo, ale zároveň neobmedzujú pohyby, pretože sa dobre napínajú.

Súvisiace príspevky