Odevy 

Sveter s vysokým golierom a módne objemné rukávy

Description:

„Opakujte trendovú módnu recepciu hrdinov stristyle Chronicles a kombinujte sveter s kontrastnou MIDI sukňou v štýle ľanu. Nákupná taška a skutočné kozácké topánky organicky dokončia luk, ktorý je ideálny na stretnutie s priateľmi v kaviarni alebo na filmy.“

Pre tento minimalistický sveter si dizajnéri topTop STUDIO vybrali klasický tmavohnedý odtieň, ktorý dokonale zodpovedá neutrálnym aj jasným farbám. Sveter je doplnený trendovými objemnými rukávmi, na modeloch z show SS’20 Givenchy, Saint Laurent a Chanel a vysokým golierom. Voľný strih je vhodný pre akýkoľvek typ postavy.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Objemné rukávy-SS ‚ 20 catwalk trend od Givenchy, Saint Laurent a Chanel show;
  • Voľný strih je vhodný pre akýkoľvek tvar;
  • Vysoký golier chráni v chladnom počasí.

Zloženie: 51% modálne, 45% nylon, 4% viskóza-odolný, odolný proti opotrebeniu, príjemný na dotyk zmiešaný materiál.

Obrázok:

Na veľkosti modelu Jedna veľkosť, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený semišovými kozákmi s kovovou vložkou na plášti, KOŽENÉ TOPÁNKY NA MASÍVNEJ KONTRASTNEJ PLOŠINE.

Veľký sveter s výstrihom z kašmíru alebo hrubej vlny (kašmír je lepšie oblečený a pohodlnejšie sa nosí, a je dokonca ľahšie ho nosiť pod kabát alebo bundu, pretože nestojí ako sveter vyrobený z polyesteru alebo hrubej vlny.

Tento sveter sa stal absolútne obľúbeným doplnkom bežného šatníka súčasnej dekády, na jeho základe môžete vytvárať veľa rôznych obrázkov. Nezamieňajte si ho s rolákom: nadmerný rolák je veľký zametací sveter, ktorý by sa nikde nemal zmestiť. A ak chcete dosiahnuť potrebnú nedbanlivosť, potom si môžete vziať veci o 2 – 3 veľkosti väčšie, ako je tá vaša – línia ramien by mala byť nízka a rukávy by mali byť dlhé, aby bolo pohodlné v nich zahriať ruky.

Súvisiace príspevky