Odevy 

Klasická pruhovaná bavlnená sukňa

Materiál:

Mäkký, odolný, hypoalergénny materiál, príjemný na pokožku kvôli vysokému percentu bavlny v kompozícii. Tkaniny s prídavkom terylénu udržiavajú svoj tvar dobre, nedržia sa, dlho slúžia, oblečenie zo zmiešanej viskózy sedí perfektne na ľubovoľnej postave. Táto tkanina si zachováva svoju farbu dokonale aj po mnohých umývaniach.

Zloženie: 50% bavlna, 50% terylén

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o tkaniny vyrobené z zmiešané bavlna je veľmi jednoduché – na umývanie tohto materiálu, pranie režim pri teplote +40 ° C je ideálny na suché oblečenie dostatočne rýchlo, odporúčame Žehlenie odevov na zlej strane pri teplote nie vyššej ako 120 ° C, teplotný režim je „hodváb“.

Description:

„Pruhovaná sukňa môže byť premenená na kostýmový prvok. Pridajte k nemu pruhovanú orezávačku a víno vytvorí prízvuk v obraze pre párty.“

Rovná sukňa kombinuje dva hlavné trendy sezóny: pruhovaný potlač a vysoký strih. Pruhované tlač bol používaný značky Chloe a Blumarine v zbierkach SS’19, takže prekladané sukne môže byť nazývaný musíte mať sezóny. Vďaka pásu model priaznivo zdôrazňuje pás.

Údaje:

  • Pás zdôrazňuje pás;
  • Klasická pruhovaná tlač sa hodí pre rôzne štýly;
  • Mini dĺžka ukazuje výhody obrázku;
  • Zvýraznenie tlačidiel na prednej strane vám umožní urobiť zvodný strih.

Zloženie: 50% bavlna, 50% terylén-mäkký, odolný, hypoalergénny materiál.

Obrázok:

Na veľkosti modelu s, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Súvisiace príspevky